Starší dotaz #664

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Žiji s mužem který je rozvedený a má za sebou docela bouřlivou minulost, co se týče žen. Od rozvodu bydlí se mnou a vše se zdá v pohodě, řekl, že za minulostí udělal tlustou čáru a snaží se mi maximálně věnovat. Přesto mu nedokážu věřit, neboť mě několikrát zklamal. Zbytečně vyvolávám hádky, jen přijde z práce a už na něj útočím, jestli byl zase v tom obchodě kde se mu líbila ta prodavačka, jestli s ním jela nějaká pěkná cestující a povídali si…Zní to asi jako klasická žárlivost, ale v minulosti moje podezírání bylo oprávněné. Nevím jak mu dát šanci. Mám pocit, že za minulostí až tak tlustou čáru neudělal. Bohužel ho velice miluji již tři roky a neumím si život bez něj představit. Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jarmilo, bylo by fajn, dovolit si vidět realitu takovou, jaká je… přijmout ji… je to proces… uvidíte, zda milujete iluzi o tomto muži nebo opravdu jeho se vším všudy… zda milujete nebo jste závislá… zda láska je oboustranně vyrovnaná… Nebojte se, jste šikovná žena a doufám, že si sama sebe vážíte… :) (a víte, že výčitkami nic nevyřešíte…) Držím palce (pro zlepšení vnitřní stability se samozřejmě můžete zastavit :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.