Starší dotaz #665

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám problém,který mě tíží a nevím jak z toho ven . . Mám 3,5 letého syna a 8měsíční holčičku. Nechápu, jak se to stalo, ale po porodu dcery, se mi syn odcizil a šel úplně stranou. Uvědomila jsem si to však až nedávno – láska k dceři mě natolik zaslepila. Snažila jsem to napravit,ale zjistila jsem,že nevím, jak na něj. Připadá mi, že už k synovi nic necítím a dokonce když pořád něco mluví, tak jsem podrážděná.Ale on za to chudáček vůbec nemůže! Je mi ho tak líto, ale já prostě nevím,co mám dělat. Mám časté deprese,rozhodí mě každá maličkost.Když mi manžel dá najevo, že se chce milovat, tak se mi chce brečet a nenávidím ho. Druhý den už třeba chuť mám.Já sama sobě vůbec nerozumím :( Myslíte,že je to hormonální problém? Může to být z kojení nebo po antikonc.injekci depo-provera?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jano, zasloužíte pochvalu, že sama sebe reflektujete a uvědomujete si dopady vašeho prožívání na jednání a na fungování rodiny. Láska k dceři je krásná vazba, ale nějak vypadává ze zorného úhlu Lásky mužský prvek… Pročpak? Jak to bylo ve vaší původní rodině? Jak kdyby ve vás fungoval archetyp Amazonky. Vím, že jste dost vytížena péčí o rodinu, ale doporučuji vám, abyste si udělala i čas na práci se sebou (individuálně nebo na vhodném semináři) – když se něco chce, lze najít cestu, jak to zařídit… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.