Starší dotaz #67

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, ocitla jsem se pro mě v dost špatné situaci. S manželem čekáme druhé dítě(34.týden, 3.letý chlapeček) a zjistila jsem, že mi je nevěrný. Odstěhovali jsme se před půl rokem do Čech, kde si manžel dobře placenou práci. Sliboval mi, že záčátek sice bude náročný, ale po třech měsících, že bude vše zase fajn, vše mi vynahradí a budeme se mít líp. opustila jsem rodinu a známé a vzdala se všeho pro to, abychom mohli být spolu a vychovávat své děti. Vše bylo jen horší. Dlouhé dny v práci, i před noc. Přestal komunikovat a vše bral jako výčitku. Zjistila jsem také, že má dluhy, o kterých vůbec nevím. A tak jsem se ještě teď ve vysokém stupni těhotenství vrátila zpátky na Moravu, kde mám prozatím, kde bydlet. Manžel nemá vůbec zájem se mnou nějakým způsobem komunikovat. Pořád ho miluji, ale už mu nedokáži věřit. Jsem z toho zoufalá už kvůli dětem. Strašně se bojím. Poradí mi někdo?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Kláro, to, co jste napsala, dává tušit, že vztah s vaším přítelem nemůže být snadný. Troufám si dokonce tvrdit, že vám není schopen, nemůže dát to, co byste chtěla. Chcete-li radu – poděkujte za vše hezké a vztah ukončete.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.