Starší dotaz #670

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,prosím o radu. Po 22letém manželství jsem se rozvedla k vůli přítelovi.Plánovali jsme spolu mnoho společného,máme stejné zájmy a záliby,prostě jsme se zamilovali a byli jako dva blázni.Žijeme spolu,plánujeme budoucnost(mj.řeším soudně vyrovnání SJM) ale on je stále ženatý.Svoje věci má stále doma,u mě jen to nejnutnější.Slíbil že se rozvede ale stále se k tomu nemá a když se k vůli tomu pohádáme,řekne že to je jenom papír a to pro něj nic neznamená.Ví že mi to vadí,několikrát jsem měla snahu vztah ukončit,mluvili jsme o tom,ale vždy to dopadne stejně.Doma u manželky má stále dveře otevřené.Jaký má důvod k takovému jednání,proč to dělá,já jsem k vůli němu obětovala vše a on se nemůže rozhodnout???

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Five, váš přítel neuzavřel minulost tak jako vy … možná jste si v určitém čase neřekli přesně, co kdo chce a co kdo očekává a co dává… jestli tomu dobře rozumím, tak vy jste si pořídila své bydlení – nepořídili jste si společné bydlení… bud se spokojíte s tím, co vám muž momentálně dává nebo se budete trápit a vztah ukončíte…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.