Starší dotaz #674

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobrý den,potřebovala bych poradit!moje mladší sestra je jí 14 let!neustále se trápí…v noci věčně nespí,a má časté bolesti hlavy.,,nesnáší se,, má neustále výčitky svědomí!ráda bych jí pomohla ale nevím jak.v poslední době se to zlepšilo.!dřív byla furt sama a ubližovala si,ztratila duvod k životu.!postupem času se vše začalo zlepšovat.Ted se ale trápí třeba dvakrát do měsíce ale bez duvodně.chtěla by se toho všeho zbavit a já bych jí ráda pomohla ale nevím jak!nenosí trička z krátkým rukávem jelikož má ruce z jizvené už s i nic nedělá ale neustále se nesnáší zato co si dělala!pomocte mi prosím..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

MIlá Lenko, kolik je vám? nechá si od vás sestra poradit? ví o problému rodiče? chce sestra zlepšení? Můžeš ji zavést k profesionálovi, který na tebe dělá dobrý dojem? Můžeš ji vzít do skupiny prima lidí? Můžeš ji nabídnout zajímavou literaturu? Kniha např. Alchymista se líbívá … Víš, neznám vaše kulisy, nemohu dát moc konkrétnější rady… Můžeš mne kontaktovat a můžeme to probrat aspon na skype…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.