Starší dotaz #677

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, je mi 32 let, jsem narozen ve znamení ryb a trápí mně komunikace s lidmi. Nemám problém něco řešit technicky či obchodně s cizími lidmi,oslovit je atd. , ale pokud mám mluvit s člověkem, kterého např. znám nebo člověk a měl bych říci něco duchaplného a nebo s ním véct rozhovor o obecných věcech vždycky ze mne vypadne buď nějaká blbost a nebo nedokážu véct rozhovor. V podstatě se pak radši těmto lidem vyhýbám a bojím se těchto setkání. Existuje nějaká rada či návod jak změnit svoje chování a snad i změnit trochu svojí povahu? Může se stát s nekomunikativní osoby osoba "ukecaná". Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý P., samozřejmě, že změna je možná… doporučuji vydat se na cestu sebepoznání, probádat pečlivě pocity, které jsou spojené s bližšími vztahy, prozkoumat pocity z primární rodiny a kdo ví, kam by vás postupné uzdravování zavedlo. Nejde o to jen pocity popsat, ale postupně proměnovat a to je lepší v doprovodu zkušené osoby. Přeji odvahu vykročit (budete-li chtít, můžete mne kontaktovat)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.