Starší dotaz #678

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám takový osobní problém. Měla jsem přítele a ani jsem si neuvědomila, jak ho vlastně mám ráda. Bylo mi s ním strašně fajn a jemu se mnou myslím taky, ale rozešel se se mnou. V tu chvíli jsem to snad ani nepochopila, ale když jsem si to všechno urovnala, řekla jsem si, že nechám na něm, jestli se třeba ještě ozve. Ale neozval. Bylo mi z toho strašně a myslela jsem na něj skoro pořád. Tajně jsem doufala, že mě to za nějaký čas přejde, ale asi jsem se spletla. Je to teď sice lepší, ale přemýšlím o něm stále a pořád mě to mrzí. Ani jednou jsem s ním od té doby nemluvila, ale pořád se mi tak nějak v hlavě vrací. Tak jsem se chtěla zeptat na Váš názor. Děkuju :))

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lucko, působí to, jako kdyby jste s ním měla něco nedořešeného. Nevím, co mezi vámi bylo … co kdybyste mu řekla/napsala, co pro vás znamenal, poděkovala za hezké… popřála hezký život (a nečekala, že se za to k vám vrátí…) a taky se rozloučila s tím, co vás mrzí… * Držím * palečky * *******************

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.