Starší dotaz #68

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den ,prosim o radu.Přítel před půl rokem ukoncil dlouholeté manzelstvi,problem byl ten ze vyprchala laska a zustalo jen kamaradtvi,take se nedarily deti,mel pocit ze se doma dusi,navic si zacal pomer se mnou a zamilovali jsme se.Zuzovalo ho ze žene ublizil,take zmena prostredi jiny dum ale Meli jsme spolu pul roku krasny vztah.Jiz drive trpel pritel depresemi a nyni byl u psychiatra a dostal nove silnejsi leky.Uz po druhe davce se zacal chovat jinak.Citi ze nedokaze oplacet lasku ani prijmat,zacina byt tak trochu lhostejny,nevola nepise.Bavili jsme se a chce nas vztah nechat na kamaradske urovni jelikoz ma strach ze mi svym chovanim bude ublizovat,nechce abych se na nej dale vazala protoze nevi jak dlouho se v tomhle bude zmítat a nechce me jeste vic zranovat.Take ma mozna strach z toho ze jsem mladsi a muzu mu utect a ze se jednou muze opakovat minulost,protoze to ze nemeli deti,mu mozna zkazilo manzelstvi.Mam ho poslechnout???mam ale pocit ze vydrzim na nej cekat..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Amálko, jsi-li někde z okolí, domluv si se mnou konzultaci. jedna z věcí, která by v té věci mohla pomoci je, naučit se focusing. Odpověď zde – nauč se přenášet pozornost k sobě – pozoruj v téchvíli své pocity, pojmenuj si je, tuším však, že bys k tomu potřebovala spolupráci s profíkem… Ohledně celého problému by možná nebylo zcela od věci, aby vstoupilo do jednání s ředitelstvím několik rodičů.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.