Starší dotaz #684

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den , potřeboval bych od vás poradit nevím zda se touto tematikou zabýváte ale přesto se vás zeptám. Mam takový problém, zamiloval jsem se do jedné dívky (moje první velká láska ) a když jsem s ní začal chodit tak druhý den ráno ze mě všechna " zamilovanost " vyprchala nevím zda to je normální ,ale když se blíží večer zase k ní něco cítím a ráno je to zase pryč a tak pořád dokola je to naprosto zvláštní a bláznivé bojím se zda jsem " normální "a mohu budovat nějaký vztah když se mi toto děje. Byl bych vám opravdu moc vděčný za nějakou odpověď či nějakou radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý M., to je kouzelná chemie ;)… zamilovanost dává okusit odstín lásky, abychom věděli, že je to hezké… láska ale žádá vás, vaši péči, něhu, zodpovědnost, radost, schopnost dávat a brát, důvěřovat … prostě chut rozvíjet to hezké… Účíme se…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.