Starší dotaz #686

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, zažívám, něco jako je peklo, nevím, co mám dělat, můj přítel mě mlátí ale já se od něho nemohu odtáhnout, nevímco mám dělat, jelikož jsem s ním už od svých 18 a teˇˇd mi je 25 a on je stejně starý jako já. Máme spolu dvě děti, jsou jim 4 měsíce, co mám dělat, aby jsme spolu mohli zůstat i přes to, že mě mlátí, jak se mám napravit, nevím co dělám špatně, vždyt udělám vše co řekne on, tak co mám udělat aby se vše zlepšilo. Nashledanou kathy

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Kathy, děsí mne to, že své řádky myslíte vážně. Vy si opravdu myslíte, že vás mlátí, protože děláte něco špatně, že jste špatná? Beruško, on vás mlátí, protože je surovec!!! Prostudujete: http://www.domacinasili.cz/index.php domácí násilí http://www.donalinka.cz/index.php http://www.rosa-os.cz/ Kathy, ochraňte sebe a děti, at vaše děti nepovažují násilí za normu chování mezi lidmi a taky proto, že vy si nezasloužíte být mlácena!!!

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.