Starší dotaz #687

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, nedávno sem vám posílala dozat ohledně mé mladší sestry.Dala ste mi otázky a tímto naně odpovídám. Jemi 18 let.Sestra si poradit ode mne nechá!O problému rodiče neví nechce se stim svěřovat rodičum,řekla bych se že se spíš bojí. Byla bych ráda kdybys te se snažila nákým spusobem pomoc.Předem mockrát děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Lenko, inspirovala jsi se některými doporučeními..?.. Nepřipadá mi to… mohu doporučut ještě knihu Miluj svůj život … byla bych ráda, kdybyste pochopily, že přes tuto stránku mohu poskytnout často dost obecnou informaci/inspiraci (a mmj. píšeš ty a ne sestra – pro tebe je dobré vědět, že problém za sestru vyřešit nemůžeš a ani s ní profesionálně pracovat – i proto, že nemáš potřebné znalosti a zkušenosti)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.