Starší dotaz #692

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Přeji dobrý den,mam problém poslední dobou sám ze sebou,a začal jsem to řešit alkoholem a nato navazovalo lhaní atd,mam přítelkyni žijeme spolu 3roky,a momentálně mě k smrti nenavidí,nechci to takhle,chtel bych náš vzath zachránit,nejspíš bych asi potřeboval odbornou pomoc,připadámi že sám to nedokážu a pokud ano tak na pul roku a potom uděl to samí,je mi 25let.Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Hmm… tak už "jen" zbývá – nalézt telefon na člověka, se kterým se do práce pustíte a objednat se :) nevím, zda zachráníte vztah, každopádně by bylo fajn, kdybyste vy dělal sebe krásnější a krásnější bytostí :) drřžím palce (chcete-li, můžete se objednat)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.