Starší dotaz #696

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat, jestli bych potřebovala psychologickou terapii. Jsem obyčejná 22letá slečna,mám přítele, se kterým jsem téměř 5 let. Trpím nedostatkem sebedůvěry, neustále mám pocity, že se nelíbím lidem kolem nás, že mě nemají rádi, nejsem "in" atd… Vím, že si to dělám sama, ale nemůžu si pomoct. Prostě každý kdo se na mě podívá a já to postřehnu, okamžitě mám myšlenky,co se mu na mě nelíbí. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá obyčejně neobyčejná slečno, tak jak vlasy mají čas od času rády zásah kadeřníka, duše také žádá své :). Věřím, že si péči psychopečovatele dopřejete :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.