Starší dotaz #7

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Už devátým rokem žiju s gemblerem, své obrovské dluhy řeší automatama a já místo abych od toho utekla, jsem mu vzala pár/dost půjček na sebe, abych ho zachránila z nejhoršího, kolikrát mi nedá ani korunu a já vše táhnu sama, proč to dělám? Bojím se, že dopodnu zle.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Věro, při čtení vašich řádků mne napadlo: 1. je v pořádku, že vaše dcera má ráda oba rodiče 2. vaší dceři je již 11 let a bylo by vhodné, aby i ona zpracovávala rozvod rodičů konstruktivně jak na racionální tak emocionální úrovni 3. a je dobře, že vám je již jasné, že nejste povina tatínka nahrazovat a už vůbec ne dárky 4. chybí mi některé důležité informace k tomu, jak postupovat dále… 5. schůzka s terapeutem by jistě byla dobrá Přeji Vám i dceři, aby se vám podařilo najít harmonii ve vztazích

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.