Starší dotaz #70

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,mám trápení a bolest v srdíčku a nevím si rady.Jsem rozvedená(38let) s dvěmi dospívajícími dětmi.Nyní mám přítele s kterým jsme osm let a máme spolu šestiletou dceru.V prvním manžeství jsem se zklamala nevěrou svého manžela a manželství se rozpadlo po 10 letech.Teď prožívám nedůvěru k svému příteli,kterého moc miluji a měli jsme krásný a harmonický vztah do té doby,kdy skoro každý den mu píše sms nějaká kamarádka.Myslím si že to asi bude více než kamarádství.Stále si do kola opakuji,vždyť nikde nechodí je s námi doma a celkem se nám věnuje.Ale také často začal hrát na PC hry právě s ní a píšou si na ICQ.Říkal mi,že mě moc miluje,že by mi to nikdy neudělal a že jsme jen jeho zlatíčka(já a jeho hodně milující dcera).S dcerou mají moc krásný vztah otce a dcery.Je skvělý otec!!! Moc,moc se trápím a nevím jak z toho kruhu ven.Přítel mi říká,že se zbytečně trápím a on také.Hodně moc ho miluji a nedovedu si představit život bez něj.Asi ho příliš miluji a mám o něj strach,že mi ho někdo vezme. Moc vám děkuji,když mi napíšete pár slovíček a nebo mi poradíte abych si někam zašla a popovídala si snějakým odborníkem.Děkuji moc Jana.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Aneto, jedna věc je stresvat se z toho červenání (erytrofobie). Tak nejprve bych doporučovala přijmout stav – "ano, červenám se a je to o.k." – už tím se začnete cítit lépe – brát tento stav tak, že k vám patří. Pak by stálo za to, podrobněji se věnovat vašim pocitům, při kontaktu s lidmi. Za tímto účelem doporučuji osobní setkání. Přeji hezké dny.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.