Starší dotaz #702

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, v minulé poradně jsem Vás prosila o radu ohledně dcery maturitního plesu.Chtěla jste vědět jak to nakonec dopadlo.Na ples jsem šla v doprovodu mých sourozenců,bez partnera,protože jsem nechtěla aby dcera měla pokažený ples k vůli otcovo despotismu.Tím,že jsem zůstala nad věcí,bylo pro mne tou největší odměnou.Dcera jen zářila,strašně jí to slušelo a já byla tak pyšná.Opravdu jsme si ten ples užily obě dvě.Kdykoliv měla chvilku přiběhla za mnou a byla jak sluníčko.Jenom jedna věc jí určitě bolela a mě za ni jěště víc.Když byl tanec s rodiči,její otec stál u baru!!!Musela si pro něj dojít,ale to už bylo po všem.Neměla jsem s ním společný stůl,naštěstí! Když jsem pak druhý den o všem přemýšlela,mohu říci(i když to bude znít třeba hloupě)že jsem byla se sebou spokojená.Nešlo o to kdo zaujme dominatní pozici,já nebo bývalý,ale o to že moje holčička byla šťastná,užila si SVUJ ples a snad na tu nepříjemnost potom i pozapoměla. Moc zdravím a děkuji a pokud budu potřebovat určitě napíši o radu. R.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Díky za info :) – jste šikulka.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.