Starší dotaz #703

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, mam tricetileteho kamarada na kterem mi hodne zalezi, a chtela bych mu pomoci. Ma problem s kazdou slecnou se kterou se vice sblizi.Zacnou spolu chodit, poznavat se, a najednou prijde situce, kdy slecna udela neco co se kamaradovi az tak moc nelibi, a to muze byt nejaky nazor, nejaky urcity moment v chovani atd… a to je ten pruser kdy se zacne odtahovat a ztraci tak o jeji osobnost a partnerku zajem. Pro nas ostatni jsou veci kazdodenne bezne, přejdou se, resi se a nebo se nad nima mavne ruka, no jo zenska, no jo chlap. Prizpusobeni, tolerance, obetovani, chapani toho druheho jsou pro nej tak cizi veci, ze radeji vezmne nohy na ramena, utece. Prosim o radu jak mu ukazat i jinou cestu. Dekuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Jani, ptala jste se ho – zda má problém? ptala jste se ho, zda od vás chce pomoci? Pomáhejme tomu, kdo chce pomoci – jinak to ani nejde… Popovídej te si s ním o tom, co vidíte, dávejte mu otázky související s tématem, které vedou k přemýšlení… ptejte se, naslouchejte – a třeba dejte vědět, co jste zjistila … :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.