Starší dotaz #704

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den, mam smutne obdobi, po roce a pul jsme se s pritelm rozesli po intenzivnim vztahu. Duvod byl ten, ze jsem zacala touzit po rodinnem zivote. Je mi 28, pritel o 7 let mladsi. Nas vztah byl hezky, skvele jsme si rozumneli, meli stejny pohled na zivot. Jediny problem byl cas na uskotecnovani svych planu. I kdyz jsme se milovali tak jsme to utli, abychom si nebranili v plneni svych zivotnich prani. Ale ted mam velke pochybnosti o tom jestli jsem se rozhodla spravne. Citim, ze mi strasne chybi. Kdyz zavru oci, vidim smich, radost, stesti, vidim parnera pro soucastnost ted a tady.A ja chci zit ted!On uz otocil stranku a snazi zit uz dalsi list, ale ja ji jeste neotocila….a citim, ze ji ani nechci otacet….Ja nevim.Jsem zmatena.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Ivi, je dobré žít tady a ted, je dobré přijmout to, že v okamžiku svého rozhodnutí jste se rozhodla jak nejlépe jste uměla a jinak to nešlo. Udělala-li jste nové rozhodnutí, bylo by dobré o tom bývalého přítele infomovat… uvidíte, zda on pak udělá nějaké nové rozhodnutí či nikoliv… jeho rozhodnutí akceptujte a dle toho se zařidte. Přijměte život tak jak běží – v jeho vývoji – zrodu a umírání.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.