Starší dotaz #706

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu. Poslední dobou se stresuju z každé maličkosti. Bojím se věcí, které běžně k životu patří. Obvykle mám nervy třeba ze školy, snažím se všechno dokončit s předstihem a někdy je to nemožné, pak mám strach např. že to nestihnu nebo že se mi to nepovede. Vlastně i když je všechno v pořádku najde se něco z čeho mám strach. Chtěla bych se s tím nějak poprat sama, protože s tím nechci nikoho zatěžovat, přítel je na mě moc hodný a když to na mně pozná snaží se mi pomoci, ale já nechci, aby věděl, že takové stavy mám. Občas mi pomůže, když se mám na co těšit, ale nemůžu si pořád dělat jen samé radosti. Předem mockrát děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Pavlo, přijmout se ve své nedokonalosti? co se stane ve vaši nejhorší představě, když se bojíte? představte si to? Jde o život? Máte obě ruce a nohy? Můžete se třeba objedenat na léčebné meditace, které pomáhají při setkání se strachem, při aktivaci vnitřní síly… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.