Starší dotaz #707

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, moc prosím o radu. Můj partner2x týdně chodí do hospod s lidmi ze stejné branže /opravdu se schází, aby si popovídali o novinkách, popřípadě vyměňovali, nabízeli či kupovali věci./. To je fakt. Při té příležitosti tedy partner pije pivo. V poslední dobou, začalo to asi v říjnu nebo listopadu 2008, byl "přiveden" kamarádem domů ve stavu, že o sobě nevěděl. Další den omluva a slib,že to se už nestane.V prvním týdnu nového roku přišel opět dost napitý,ale tvrdil,že z něj není cítit alkohol, pohádali jsme se a byl i trochu agresivní, ale věděl, co dělá. Druhý den následovala omluva, a že to nikdy už neudělá. Nedělá mu dobře míchání piva a fernetu.V minulém týdnu přišel zase šíleně opilý z dopoledního slavení v hospodě narozenin kamaráda. Zbytek neděle od 15h. prospal-druhý den opět následovala omluva, a že to ví,že mu nedělá míchání piva a fernetu dobře, ale že si prý nemůže pomoci.Že prý ví, že je blbej.Chtěla jsem,aby,se poradil s odborníkem,jak na svou slabou vůli vyzrát.Řekl,že se zeptá nějakého psychologa. Domnívám se,že se opije a "neodolá" objednáním fernetu od,rádoby, kamaráda nebo kolegy, který zřejmě nespěchá domů, nebo to jeho partnerce nevadí, nebo žádnou nemá a nezná jiný způsob trávení volného času. Je možné, že se partner začal opíjet právě, když se sejde s tímto určitým člověkem. Moc prosím o radu.Partner je člověk, který ve svém oboru opravdu něco dokázal a znamená, je velmi inteligentní, proto mi nejde na rozum, že se dokáže opít jak "ruský mužík" a chovat se jako primitiv.To, že se mi to nelíbí,případně se s ním rozejdu, jsem mu řekla.P.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá P., a zeptal se už? Sebekázeň patří k sebevýchově… to za něj nikdo neudělá. Chtěl-li by v té věci energetickou pomoc, může mne kontaktovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.