Starší dotaz #71

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den.. Potřebovala bych od Vás poradit.. Mám takový problém, že vždy, když s někým mluvím, červenám se.. Je mi to hrozně trapné.. Ale pokaždé, když se mě někdo na něco zeptá, nebo když se na mě soustředí více lidí pokaždé zčervenám.. Vůbec nevím proč se mi to stává.A hodně mi to vadí.. A dokonce i několik lidí mi při rozhovoru řeklo, proč se tak čerrvenám.. Můžete mi poradit co s tím mám dělat?? Předem Děkuji za Vaši odpověď!!!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Renčo, je prima, že máte čtyřletého chlapečka… (někomu se nepodaří ani to), Bylo by dobré, kdybyste si uměla představit život, bez dalšího vlastního miminka – mmj. je možná i pěstounská péče. Takový postoj vede k uklidnění psychiky a často i k otěhotnění, to vám však zaručit nemohu. Při osobním setkání je možné pracovat konkrétně s vaší situací, s faktory, které vaši rodinu a vás ovlivňují. Také doporučuji, abyste nehleděla na rodící se děti v okolí se závistí (byť potlačenou). Přeji vaší rodině usměvavou ženu-maminku.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.