Starší dotaz #710

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám jeden nemalý problém, který řeším už dlouho ale pořád se mi to nevede dojít k zdárnému vítězství a tak se chci poradit. takže je to asi spíš pro psychiatra nebo pro koho ale teda……takže je to jakoby strach v věcí jako předmětů nebo něčeho takového.Když se kouknu na nějakou věc je jedno na jakou nebo i na člověka nevím jesli se mám na něj pak ještě kouknout ne že nevím ale jako by mě ta věc mučila nemyslím to doslova prostě dám příklad: Kouknu na mobil a pak se na něj kouknu znova a pak to začne někdy jo někdy ne nevím proč a jak prostě to někdy přijde ale je to často. Začnou mě bolet oči musím pořád zívat a hrozně mě to unavuje a zbělám a udělají se mi kruhy pod očima ale fakt hodně. četla jsem si nějaké knížky a nevím připadalo mi jestli netrpím schizofrenií ale nevím a tak chci poradit. Fakt by mi vaše rada moc pomohla. děkuji a přeji hezký den PS: Nedočkavě čekám na odpověď protože se to děje každý den a v tom dnu nespočetně tak to chci užý konečně vyřešit ať mě to neužírá.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Liano, schizofrenii nevylučuji, ale doporučovala bych systematickou energetickou práci – můžete se objednat k pravidelné spolupráci se mnou. Neuděláte-li to, doporučuji objednat se k psychiatrovi a s ním probrat možnosti medikace…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.