Starší dotaz #717

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám takový problém, na začátku ledna jsem měla potíže se zádama,které jsem se snažila vyřešit jednak návstěvou na neurologii,rehabilitacema…. atd…. vše vzniklo samozřejmě přepracováním a také mám málo zádového svalstava laicky řečeno… doktor mi doporučil samozřejmě rehabilitaci,cvičení…. což dodržuji a doporučil mi nasadit andidepresíva – asentru- kterou jsem začala užívat,po třech dnech jsem pocitovala obrovské návaly horka,závratě…. myslela jsem,že je to problém související od těch zad,tudíž jsem se snažila dál fungovat,ovšem po dalším užívání jsem téměř omdlela a skončila jsem v nemocnici… po propuštění mi navíšili dávku na celou tabletku asentry a v ten den se kolabs opakoval,znovu jsem byla v nemocnici a v ten okamžik jsem si uvědomila,že to způsobila ta asentra….po měsíci mi znovu nasadili cipralex… první dva dny byly v pořádku a třetí den se opakovala stejná situace jako u asentry… akorát mi bylo doporučeno užívat u toho lexaurin….nemyslím si,že mám PP jen jsem absolvovala spoustu vyšetření a trochu se obávala,ať mi na něco nepřijdou… ale to je u všech pochopitelné,pokud to je v rozumné míře… nyní beru cipralex dva týdny / samozžejmě doplnění serotoninu/ lze očekávat nejdříve za tři týdny, mám spíš problém s pálením po celém těle,není to uvedeno jako vedlejší účinek a tudíž nevím jestli to má souvislost pořád s požívaným cipralexem,musím podotknout,že první týden mi opravdu bylo hodně špatně,nevzládala jsem pracovní povinnost,domácnost ani pohyb po domě.. druhý týden je o něco lepší,ale ty stavy se mi zdají dost nepřiměřené a taky se chci zeptat beru lexaurin už měsíc 1/2 ráno a 1/2 večer 1,5 mg jestli to není moc dlouho, mám pořád pocit,že ho potom nezvládnu vysadit… Ještě na závěr musím podotknout,že všechna vyšetření mám v pořádku a žádné problémy nepocituji – mám namysli psychického rázu…. na původně asentru jsem přistoupila na základě velké pracovní zátěže…děkuji za Váš názor

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Medikaci je lépe probrat s MUDr. – můžete navštívit i web http://www.lekari-online.cz/ Já se věnuji lidem, kteří mají mmj. zájem aktivně na sobě pracovat v psychické rovině, což z vašeho psaní nevnímám.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.