Starší dotaz #718

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den.Mám takový problém a vůbec si s ním nevím rady.S > přítelem jsme spolu už 3 roky a půl roku spolu bydlíme u jeho > rodičů.Bydlí se nám tam docela dobře ale já bych radši aby jsme > si našli nějaké svoje bydlení protože nejlepší je když je pár o > samotě.Ale když to řeknu před přítelem že bycd byla ráda kdyby > jsme byli sami dva ve svém tak začne argumentovat že proč že > jedna malá místnost nám stačí že mě na byt nepůjde že chce doma > tatínkovi pomáhat spravovat dům i když ten dům jeho nebude že > prostě chce stavět ale pomezek nemá a peníze na to aby postavil > dům taky nemá.on se prostě nehodlá hnout z domu kde se narodil a > já nevím co mám dělat je nás tam moc a kdyby se nám podařilo > splodit ditě tak by jsme ze sebe měli ponorkovou nemoc.prosímvás > mohli byste mi poradit co s přítelem mám dělat aby se konečně > rozkýval

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Zuzo, jediné co můžete měnit, je měnit sebe. Zda vedlejším účinkem bude změna i v jednání partnera není ve vaší moci. Ohledně místa bydlení by bylo vhodné jasně se domluvit. Vidíte-li, že příteli (proč ne manželovi?) stačí k životu jedna místnost u rodičů, že chce žít v domě, kde žijete, je třeba s tím počítat a rozhodnout se, zda tam s ním žít chcete či nechcete, event. za jakých podmínek.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.