Starší dotaz #72

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, bylo mi řečeno at si s někým promluvím bebo napíšu co mě trápí.Jsem štastně vdaná 6 rokem,máme čtyřletého chlapečka a před dvěmi lety jsme se rozhodli o další miminko,jsem už utrápená bolestí a pocitem proč nemohu otěhotnět,manžel na vyšetření byl,vše má v pořádku,já již beru rok podpurné léky k pomoci otěhotnění a nic.Při každých měsíčkách mám slzy v očích,nejvíce mě ale bolí že v mojim okolím je ted spoustu těhotných a ted navíc čeká miminko i má sestra.Já jí to strašně přeji ale já už to pomalu asi nezvládám,nevím jak dál nebo jak mám na to přestat myslet.Kvuli toho jsem i dřív nastoupila do práce at na to nemyslím,ale nic,přitom mám v práci perfektní kolektiv a kamarádku která mě umí podržet.Nevím zda mi můžete nějak poradit ale byla bych ráda.Doktor mi říkal že nemohu asi otěhotnět psychikou,že to hodně v sobě držím,ale já fakt nevím jak na to mimi přestat myslet.Manžel je taky perfektní,drží mě a utěšuje ale kdyby jste mi poradila byla bych ráda.S pozdravem Renča.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Mílo, je sympatické, že máte opravdovou vůli se svým problémem něco dělat a že jste schopen uvažovat o širších souvislostech. Na řešení s vámi budu ráda spolupracovat při osobních setkání. Jsem přesvědčena o tom, že je to řešitelné. Pro domluvení termínu nebo dalších konkrétních dotazů, mi zavolejte. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.