Starší dotaz #721

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den! Jmenuji se Lucie a je mi 25let.Chtěla bych poradit ohledně žárlivosti. Jestli se dá nějak léčit nebo se jí nějak zbavit. Víte já mám skvělou rodinu. Manžela Josef 24let a dcery Terezku 5let, Aničku 4měsíce. Jenže jsem hrozně žárlivá a nechci tím zničit vše co mám. Jsem z toho smutná! Můj manžel je moc hodný člověk a nezaslouží si abych ho stále obviňovala z něčeho co nedělá! Jsme spolu přes čtyři roky a manželé přes rok ale já se neumím ovládnout. Jednám v afektu a pak toho lituji! Nevím jestli to s tím nějak souvisí ale můj bývalí přítel se kterým jsem byla před manželem čtyři roky a sekterým mám dceru Terezku mě celé ty roky podváděl a já stále doufala že se změní ale nezměnil a nakonec mě opustil! Svého manžela miluji a to mnohem víc než bývalého přítele ale mám strach. Pořád se kvůli tomu hádáme a já se bojím že tím zničím naše manželství! Já jsem to zkoušela potlačovat ale pak to bylo ještě horší. Třeba teď. Předělávali jsme kuchyň a pomáhal nám jeho nejlepší kamarád. Teď ale on předělává sestře byt a Pepa mu chodí pomáhat to je v pořádku. Jenže včera mi řekl že půjde sám dělat podlahu protože Milan někam jede a jeho sestra to potřebuje mít hotové. Bude tam s ní sám celý den a to jsem prostě nepřekousla a zase jsem vyletěla. Pohádali jsme se. On mi sice říkal že jí bere jako svojí sestru ale já to nezvládla. Nevěřím mu! Je to hrozné ale já to prostě nedokážu i když moc chci! Prosím pomozte mi! Slyšela jsem že by se to dalo zvládnout hypnózou ale nevím kam se obrátit! Sama to prostě nezvládnu!Předem moc děkuji! LussiB

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá L., a nechcete si dopřát několik lekcí s psychoterapeutem, se kterým byste svou žárlivost lépe poznala a naučila se s ní lépe pracovat. Co se týče hypnózy, nevidím ji v této věci jako příliš efektivní. Budete-li chtít, můžete mne kontaktovat. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.