Starší dotaz #727

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám takový problém,občas mam dny kdy chci být hubená a skoro nic nejím… se zase příšerne přejídam ale nazvracim je mi sice špatne ale když rychle pak usnu pak je to vpohode, a mívam hrozne pohklesy nálad až se z toho málem uchyluju k sebepoškozování.. snažim se to nedelat ale nejde to.Navíc mi vyšichni říkají že jsem hrozne hubená(váha 55kg, výška 178cm).. nevím co delat a hlavne co se se mnou deje!! Díky za odpoved

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Karolino, kolik let ti je? Jste již dospělá, samostatná žena nebo studentka? Projevuje se u tebe závislostní vztah k jídlu, celkově tvé psaní signalizuje, že máš nevyrovnaný vztah k sobě, že jsi vnitně nevyrovnaná (což je spousta lidí). Bylo by dobré, kdyby jsi začala pravidelně spolupracovat s psychoterapeutem. Držím palce, aby jsi pro sebe pomoc opravdu vyhledala… Jsi-li z okolí, můžeš se samozřejmě objednat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.