Starší dotaz #73

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu. Neměl jsem lehké dětství (problémy v rodině, zejména alkohol u mé matky). Již osmým rokem žiju s přítelkyní, kterou velice miluji a myslím si, že nám to celkem klape až na jednu věc. Občas mívám nekontrolavené výbuchy vzteku kdy na svojí přítelkyni začnu křičet kvůli něčemu co se mi nelíbí. Ale potom si vždycky uvědomím, že jsem to ze svojí reakcí přehnal a pak je mi to vždycky moc líto, protože vím, že tím své přítelkyni moc ubližuji. Ona mi to vždycky odpustí já slíbím, že se pokusím aby se to neopakovalo ale bohužel se to po nějaké době stane znovu (cca 1 za 2 měsíce). Já nechci aby se to stávalo ale bohužel mi to prostě vždycky ujede aniž bych chtěl. Opravdu se snažim, myslim si, že se to i zlepšilo ale úplně to odstranit nedokážu. Myslím si, že to může být ovliněno tím co se dělo u nás doma když sem byl dítě ale nechci se na to donekonečna vymlouvat, protože vím, že trpělivost mojí přítelkyně nebude nekonečná a já bych se toho opravdu chtěl už jednou pro vždy zbavit, protože nechci náš vztah zničit. Mohla by jste mi prosím poradit co by se s tím dalo dělat? I když vím, že takhle na dálku je to těžké. Bydlím v Milovicích, takže bych se za vámi mohl stavit v poradně. Mám opravdu velkou vůli se svých výbuchů zbavit. Děkuji vám za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá studentko, vybrala sis nelehký vztah. Ty jsi čerstvá, mladá, neopotřebovaná a zamilovala jsi se do muže zatíženého minulostí. To s sebou nese komplikace. Ten muž se k tobě opravdu nechová tak, jak si zaslouží žena po jeho boku – není důvod, aby tě schovával. Budeš muset pořešit lásku, svoji čest, důstojnost a ekonomickou situaci. Není to lehké, ale věřím, že to zvládneš tak, aby sis připravila hezký život.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.