Starší dotaz #733

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, dnes sem píšu jenom proto, že bych vám chtěla poděkovat za vaši radu. Asi před rokem jsem vám psala a byla jsem téměř zoufalá a hlavně bezradná. Vaše rada mě nakopla dopředu a já našla cestu, jak to všechno postupně zvládnout. Musím říct, že za ten "jedinej" rok jsem toho změnila ke své spokojenosti tolik, že bych skoro ani nevěřila, že by to mohlo jít tak rychle, i když mi to někdy během toho roku nepřipadalo zrovna jako rychlá jízda, ale spíš jako závod želvy, která občas na cestě usne.:)Ale teď vidím, že to stálo za to. Pochopila jsem tolik věcí a doufám začala mít opravdu ráda sama sebe. Neříkám, že je teď všechno bez nejmenšího problému, to ne…jen jsem na ně změnila pohled a najednou se mi nezdají tak hrozné a vím, že je dokážu řešit a že řešení mi i něco může dát. Prostě se stala kompletní změna:) a začíná se mi plnit vše, v co jsem předtím jenom doufala. Zároveň vím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta:)…tak vám ještě jednou děkuju.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Evčo, moc děkuji za takovou zprávičku. Věřte, že opravdu potěšila… :) A věřím, že může být povzbuzením nejen pro mne k další práci, ale i pro jiné čtenáře k důvěře v sebe a svoji sílu měnit svůj život "pomalu", ale jistě… docela by mne zajímal příběh, kterého se to týkalo…) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.