Starší dotaz #739

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, už je to nějaký čas kdy jsem se na Vás obrátila o pomoc a o radu. Moc Vám za to děkuji. Ale teď bych od Vás opět potřebovala poradit. Jde o to, že se začínám pozorovat, jak sama sobě přijdu nesnesitelná. Je to o tom, že u přítele nezvládám držet na uzdě svoje návaly vzteku, když se hádáme. Vytočí mě nesmyslnými argumenty tak, že na něj zvýším hlas, on dál pokračuje nadáváním do hysterky,a jiných nevhodných slov, poté jsem pod velkým psychickým tlakem, a už to pak jede. Začneme si vyčítat vše, co bylo z obou stran tzv.schováno pod kobercem.Po těchto hádkách už pak nemám sílu s ním dál bydlet,žít,plánovat budoucí společný život, ani s ním už nechci mít děti, ikdyž ho mám ráda. Oba jsme s tím nikdy s jinými partnery něměli problém, nehádali jsme se tak hodně a často jako nyní my dva. Navrhovala jsem společné sezení u psychologa, na to však nedošlo. Chtěla bych tedy alespoň na sobě zapracovat já a naučit se ovládat svůj vzek a svoji náladovost, být nad věcí a nenechat se rozhodit. Tedy jestli to je možné nebo je to už ve mně? A kam bych se mohla obrátit? Pocházím z Hradce Králové.Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Můžete mi zatelefonovat a můžeme si v Hradci domluvit konzultaci.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.