Starší dotaz #74

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, jako všichni tady vás prosím o radu, jak se chovat k muži, s kterým žiji přes dva roky. I když jsem nechtěla, přečetla jsem si jeho maily, protože mě pořád pronásleduje nedůvěra k němu. Můžeme se sebe dotýkat, milovat, bavit se. Jenže od doby, kdy se mi potvrdilo, že mě na začátku našeho vztahu podváděl (teď už asi ne), se už nedokážu soustředit na to, co jsme doposud prožívali. Měl lásku půl roku a já byla ta druhá, pořád mi sice říkal, že se mnou do budoucna nepočítá (v té době byl ženatý, měl milenku-vážná známost a mě). Když jsem s ním začala chodit, věděla jsem, že byl velmi zamilován, ale tvrdil mi, že s ní už nespí a komunikuje s ní minimálně-nechala ho. s manželkou taky nespal a přesvědčoval, že má jenom mě, ale pouze na sex…s tím já byla smířena, ale co čert nechtěl, zamiloval se do mě (já ho milovala od samého začátku) a rozhodli jsme se spolu žít. Mezitím se rozvedl, ale jeho už skoro dospělé děti o mně pořád nevědí, moc se nemůžu ukazovat po jeho boku, protože jeho bývalá manželka o mně taky neví-asi jen tuší…Ve městě, kde bydlíme, se nemůžeme držet za ruce-"co kdyby nás někdo viděl, nemusíme dělat scény". Jsem studentka a on je skoro padesátník, nevadí mi věkový rozdíl, ale to, že mi na začátku lhal. Představa, že s milenkou, co měl předemnou chtěl žít, neskutečně ji miloval, ale přesto ji podváděl se mnou, mě děsí. Vyvolává to vě mě neutuchající nedůvěru v něj a nevím, jak se k němu chovat. Kdyby se dověděl, že jsem četla jeho maily, nevím, co by bylo. Mám chuť mu o tom říct, ale asi by top mezi námi skončilo. Asi by to bylo nejlepší, ale jelikož studuji, jsem na něm plně závislá a nikoho nemám. Nevydělávám si, nepracuji. Jenže kvůli tomu, že nemám kam jít s ním zůstavat nechci. Mám nějak navybranou? Prosím o pomoc, jsem skutečně zoufalá!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Radko, patrně se u vás jendá o psychosomatický problém. Bylo by dobré zkombinovat několik metod. Můžete mi zavolat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.