Starší dotaz #740

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobry den mam takovej problem mam přitelkyni už 5 let ale jedna ma kamoška mi stale zabizi vstach uz pul roku nabizi mi klice od bytu ja mam svuj vlast ni byt ale furt chce semnou byt a bych uni prespal a ale ja mam pritom svoji holku a stale ji miluji ale ta kamoska je o 10 let starsi nez ja me je 24 a ji 34 je vazne zkusena tak ví jak se ma chovat a jak me muzu dostat ale nevim jak ji to rict at to ukoncim stou kamoskou muze te mi poradit prosim??

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý Bufy, rozumím tomu tak, že vy chcete, aby ta starší kámoška na vás již nenaléhala a nejlépe, abyste se již nestýkali? Mno – říci ji, že máte svou přítelkyni rád, že nechcete svůj základní vztah ohrožovat ani nevěrou, ani dvojím vztahem a proto se s ní již nechete stýkat. Neříkejte slovo nemohu – v tom ženy slyší, že byste chtěl, ale že máte strach… je třeba formulace – Nechci! Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.