Starší dotaz #741

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Přeji hezký den,prosím o radu,mám problém se svoji 16-ti letou dcerou.Vím,že občas kouřila trávu,myslela jsem,že domluvou se vše vyřešilo,ale tedˇ má časté změny nálad,vždy jsem se ji snažila brát spíš jako kamarádku,věřila jí,ale včera jsem zjistila,že nám sebrala lék Neurolog,který kdysi předepsal manželovi lékař při problémech v práci,on však ho neužíval,balení bylo skoro celé.Bojím se,že je to začátek konce a nevím,jak to řešit,zatím mlčím.Prosím o pomoc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Kačko, jakého konce? života? čí života? vztahu? světa? Život je vývoj…každý je zodpovědný za svůj… a příběhy jsou různé. Můžete vyhledat rodinného terapeuta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.