Starší dotaz #742

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Zdravím Vás,nevím si rady s malým problémem.V práci jsme se do sebe vzájemně zamilovi s mým nynějším přítelem,je to již rok a už půl roku bydlíme spolu,rozvedli jsme se a jsme velice šťastní,říkáme tomu osudové setkání,jelikož si ve všem rozumíme,máme stejné koníčky a názory,prostě krásný a šťastný život.Jediný problém je v tom,že mne jeho rodiče nechtějí příjmout a stále si zvou na návštěvu jeho bývalou ženu.Já jsem kolikrát posílala přítele at k rodičům jede,když ho pozvali a on nechtěl,přesto jsem ho vždycky přemluvila,říkal,že chce být radši se mnou.Jelikož je to pořád stejné,jsem vždycky naštvaná a celý den mám zkaženou náladu.Nevím jak to řešit,jestli dál mlčet a nebo má říct přítel,že dokud nezačnou respektovat i mne tak že tam jezdit nebude.Oba jsme se rozvedli po 12 letém manželství s tím rozdílem,že mě je 42let a příteli 34.Můžete mi poradit?Vztah máme krásný,jen při tomto problému se nedokážu ovládat.Děkuji moc za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Alexi, od rodičů to není moudré. Váš přítel jedná instinktivně správně, když chce zůstat s vámi. Opravdu přítele nemusíte k rodičům posílat. Můžete společně pozvat rodiče třeba na vaši svatbu (nebo alespoň k vám např. na přítelovi narozeniny, či svátek) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.