Starší dotaz #75

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, těžko se mi to píše, ale doufám, že mi alespoň trochu poradíte. Mám přítele, se kterým chodím rok a půl, z toho rok spolu žijeme v jedné domácnosti. Máme celkem harmonický vztah, ale přece nám ho teď mé zdravotní, teď už možná i psychické problémy kazí. Od dubna loňského roku mám časté gynekologické potíže, navštěvuji proto nemocnici, kde se léčím, na různé záněty – na které bohužel trpím už od mládí. Zhruba od září nemohu mít pohlavní styk se svým přítelem, jde o to, že nejsem vůbec vlhká a mám bolesti. V prosinci jsem podstoupila biopsii děložního čípku a tajně doufala, že to něco vyřeší, ale zdá se, že problém to neodstranilo. Dle lékařu jsem zatím zdravá. Ale výtoky mě provazí po celou dobu. Můžete mi prosím poradit jak tento problém řešit nebo koho navštívit? Obávám se, že kvůli těmto problémům přítele ztratím. Moc děkuji a přeji hezký den!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Vendulo, trochu mi nevychází počty (dcera 2roky, samota 4?), to není podstatné. Zasloužíte obdiv, že se dokážete o dceru sama postarat, že jste přijala zodpovědnost. Odchod partnera byl/je pro vás traumatem a tak je třeba s tím zacházet. Ohledně této věci doporučuji pár sezení s psychoterapeutem. To je cesta k tomu, aby vaše duše byla připravena na nový, plnohodnotný vztah. Lidi kolem sebe určitě potřebujete, i hlídání, abyste mohla jít se někdy pobavit, zacvičit si – proč je rodina daleko? Porozhlédněte se po svém okolí – např. mateřské centrum a zkuste nalézt kamarádky… vše má svůj čas… držím palečky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.