Starší dotaz #750

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den. Predem dekuji za tyto stranky, kterymi pomahate mnoha lidem. Jsem studentkou a prave dokoncuji VS. Obecne mi vadi jakekoli zvuky (vice nez 3 roky)- nemusi to byt hlasita hudba, ale jen trochu vic nahlas; hlas topeni, vytahu a ja se nemohu vubec soustredit a zameruji se pouze na tyto zvuky. Nyni jsem ve stavu, kdy mam strach kamkoli se jit ucit, aby mne tam neco nerusilo, protoze potrebuju temer "absoulutni" klid. Da se s tim neco delat? Rada bych to nejak resila. A co? Preji prijemny den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Aničko, i rada pro vás je o vnitřní, cílené a vytrvalé práci a sebekázni. Učit se pozornost záměrně přemistovat do svého středu… efektivní je učit se koncntraci, meditaci… špunty do uší jsou ale také součástí řešení (to myslím zcela vážně – existují z různých materiálů – vyzkoušejte ty nejvhodnější)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.