Starší dotaz #753

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den .Mám takový problém . Jsem nezaměstnáná a chtěla bych si najít práci , ale můj problém spočívá vtom že se bojím už dopředu že to nezvládnu , že to nebudu umět a pod. a tak tam radši nejdu ani se zeptat. Kvůli tomu jsem už propásla hodně příležitostí. Jenom bych se chtěla zeptat co s tím děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Zuzko, je třeba trénovat odvahu. Odvaha patří k Lásce. A je dobré vědět, že to, co bude v práci pro vás nové, tak na tom poctivě maximálně zamakáte. (Odpovězte si na otázku, co nejhorší se vlastné ,ůže stát? čeho se bojíte? např. že se ztrapníte? Mno – tak si v nejhorším někdo bude myslet… – to opravdu nejde o život…)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.