Starší dotaz #754

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, obracím se na Vás s problémem, který se týká mého přítele. Již několik let je závislý v sázení v sázkových kancelářích. Situace je opravdu neúnosná a já bych mu chtěla v tomto problému pomoci. Veškeré rady, prosby, pláč, jak jistě tušíte jsou k ničemu, proto se hodlám obrátit na pomoc odborníků. Byla bych Vám velice vděčná, kdyby bylo možné mi zaslat nějaké kontakty na psychoterapeuty, kteří se zabývají přímo tímto problémem. Velice děkuji s pozdravem a přáním krásného dne, Kotoučová Soňa

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Soňo, http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/karel-nespor.php Dvě otázky pro vás: Má problém přítel nebo vy? Kdo hledá řešení? (odpovídáte-li na každou otázku jinak, je odpověd na první otázku špatně) S pozdravem R.š.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.