Starší dotaz #759

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, než začnu psát příběh, chci říct, že se o tom nesmí dozvědět mamka ani taťka. Mamka mi sehnala na doučování chemie. Mamka tvrdí, že hodně naučí a tak je u nás asi 4× do týdne. Když se začínáme učit, tak je tam mamka s námi a tak je to super, ale když odejde, tak se mně začne ptát na věci jako jsou s kým chodím, jestli jsem se líbala a začne mně i osahávat (někdy). Většinou mi vypráví nechutnosti jako je něco o sexu a vyhrožuje, že až nás moje mamka pustí spolu na kola, ukáže se mi v praxi. Ale nejhorší byla asi tato poslední hodina. Tatka odjel s prací pryč a tak nebyl doma a mněl se vrátit druhý den, mamka měla inventůru, tak ¨že se vrací a někdy v 9 večer. A já byla sama s ním u nás doma. On se mně zeptal, jestli je někdo doma a já řekla že ne, že jsme tu sami, ale to jsem říkat neměla. On mně hodil na postel a pusu ucpal šátkem a řekl mi a mlčím, že do jara je dost dlouho a zatím prý u sexuální výchovu brát budem a tak a jsem na ni připravená. Já jsem nic říct nemohla, protože jsem měla v puse ten šátek. Hrozně jsem se bála a tak jsem mu začala odporovat, on mi dal facku a tak jsem se rozbrečela a nechala ho, kdy jsem byla před ním jenom v podprsence a kalhotkách, řekl mi, že to udělá i s předehrou a svlíknul se celý, já jsem zavřela oči, ale on mně je donutil otevřít a řekl, abch mu ho lízala, nic jiného mi nezbylo, potom ze mně serval i zbytek prádla a vniknul do mně. Bylo mi hrozně a hrozně to bolelo. Chtěla jsem, aby se rodiče vrátili dřív, ale věděla jsem, že nepříjdou. Ta hodina byla fakt odporná. Nejhorší bylo, kdy do mně vystříkal to sperma a pak i do pusy a já ho musela spolknout. Teď je mi ode dne ke dni hůř, dokonce jsem se dnes rozešla i se svým klukem, protože s ním nedoká u být. Rodičům to fakt říct nemohu. I když vím, že za to můžu já. Nevím co mám dělat Děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Klárko – nebo Míšo? je třeba sebrat odvahu a mluvit… doma nebo na policii… nebo chceš aby se to opakovalo či se to stalo jiné dívce? Bez toho ti pomoci nemohu. Budeš-li se chtít zbavit psychických následků, pak mne můžeš kontaktovat (mmj. můžeš se dlouze sprchovat a při tom smývat ten pocit divnosti, hnusu… – opakovat tak dlouho, dokud se nebudeš zase cítit čistá)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.