Starší dotaz #76

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, potřebovala bych poradit co mám se sebou dělat. Je mi 20 let, mám 2 letou dceru. Od začátku těhotenství jsem sama, přítel mě opustil a to mě velice zasáhlo, jelikož jsem to od něj nečekala. Sama jsem prožila celé těhotenství, a po celou dobu jsem na dceru sama. Pokoušela jsem se najít si partnera, ale vždy se ukázalo, že to nejsou vhodní partneři pro život. Neustále přemýšlím nad tím, co dělám špatně, proč zrovna já zůstala sama, a mé myšlenky se neustále vrací k mému bývalému příteli. Nevím jak si někoho normálního najít, a začít normálně žít rodinný život. Závidím každému páru nebo rodině co potkám. Je to pro mě bolestné vidět ostatní jak si rozumí a každý někoho má. Žiju sama s dcerou, rodinu mám daleko, a známých také moc nemám, a ani nemám moc šancí si je najít. Trvá to už 4 roky, a cítím se opuštěná, na vše sama. Jak mám dál pokračovat, abych se z té samoty dostala?? Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Žaneto, není pravda, že jsem váš dotaz (nedotaz) přeskočila. Víte, nevím, na co se mne ptáte. Je dobré rozlišovat věci, které můžeme změnit a které změnit nemůžeme. Měnit druhé lidi nemůžeme, můžeme měnit sebe a svůj vztah, postoj k nim. Doporučuji vám, seznámit se s vaším vnitřním dítětem, existuje na to téma kniha, ale bylo by lepší absolvovat na to téma seminář či několik konzultací u psychoterapeuta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.