Starší dotaz #762

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,potřebovala bych od Vás poradit,mám jedenáctiletého syna a tříletou holčičku.Jsem rozvedená a s přítele žiji skoro 8 let.Přišel mi na nevěru a řeší to tak že pokaždý když se napije mě zbije.Zatahuje do toho i děti,chce se mnou žít,ale nemůže to překousnout a já už to taky dál nemohu snášet.Vydírá nás že se zabije,podřeže žíly.Rodiče mi poskytli podnájem,nevím jestli se s dětma mám přestěhovat.Vím že na tom mám vinu velkou,ale pokaždý když se jsou mezi nama rozbroje,tak tím trpí děti a hlavně syn.Přítel se pokaždé omlouvá že to už neudělá,já tomu nevěřím.Mám mu dát ještě šanci?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Hančo, vzhledem k tomu, že situace se opakuje, je vidět, že přítel sám doposavad naučenými dovednostmi se s touto situací nedokáže porovnat. Chcete-li mu dát šanci, trvejte na spolupráci s psychoterapeutem. Pro začátek můžete navrhnout, že půjdete spolu. Jste-li z okolí, můžete se objednat zde.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.