Starší dotaz #768

anonym Personál zeptal se před 15 roky

mam problem, po sesti letech jsem prestala brat pervitin, v poslednich letech to o me nikdo nevedel, mam dobrou praci, v docela vysoke funkci jsem uz asi rok, ale neumela jsem vstanout a jit bez toho, aniz bych si pred tim nedala alespon ,,boucha" ze skla. pred mesicem me ale odvezla sanitka do nemocnice s ledvinovou kolikou spojenou se zanetem vajecniku, napojili me na kapaky a mesic jsem lezela.Na to jsem cekala uz nekolik let. az konecne me neco donuti nebrat aspon par tydnu a pak uz to pujde. a skutecne. uz mesic jsem cista jak slovo bozi. ale problem je v tom, ze nejsem vubec vecer schopna usnout, nekdy se trapim i 4, 5 hodin nez usnu.v nohach mam nesnesitelne napeti, ze s nima musim furt kroutit a presto to nepomaha. pres den je to v klidu. prosim, poradte mi , co mam delat. dekuju!!!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Doro, doporučovala bych několik sezení s léčebnými meditacemi. Můžete požádat psychiatra o vhodnou medikaci, ale když se vám nyní daří abstinovat, přála bych vám, abyste zvládla sama sebe bez dalších chemických pomocníků (s trochou práce a hledání cesty to postupně je řešitelné) Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.