Starší dotaz #774

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den. Mám přítele, který je o dost starší a zkušenější než a já se najednou začala bát polohy Na koníčka. Byla jsem před ním jen s jedním, a to byl vlastně taky panic, takže jsem se tak nebála, že bych mohla něco zkazit. Nevím teď docela co dělat, ještě taky nejsem docela nejhubenější, tak se toho dost bojím a nevím jak se přemoci. Už mě to samotnou strašně štve, sama bych to taky možná chtěla, jen se toho strachu prostě nemůžu zbavit. Samozdřejmě i vůči němu mě to mrzí, jelikož už mi několikrát říkal při řeči nebo i v posteli, že tuhle polohu má rád. Předem děkuji za odpověď. Iveta

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Iveto, víte čeho se bojíte? Že se ztrapníte? Že uvidí, že jste boubelka? Že vás přestane milovat? Co přijmout sama sebe ve své podobě…? Přemůžete se tak, že se nebudete bát sama sebe, sama svého projevu, že se budete chovat spontáně. Můžete partnerovi o svém strachu říci, budujte důvěru ve vašem vztahu – v té se lásce daří nejlépe. A věřte, že nejde o sexuální dostihy… Přeji podové májové dny :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.