Starší dotaz #775

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, domnívám se že v sobě mám nějaký blok, týkající se mého partnerského života… Partnerku žádnou nemám, a to je právě to co mě trápí. Na každou, kterou potkám, a myslím si, že by z toho mohlo být něco více, se snažím být hodný, snažím se být jejich oporou a nakonec a ze všeho nejvíce bych chtěl být jejím protějškem… Těmto slečnám se mé chování velice líbí, avšak když dojde, jak se říká, na lámání chleba, jakoby se najednou změnily, říkají takové věci, jako že si nedokážou představit žít se mnou, že je sice fajn jak se k nim chovám, ale že jim to prostě nevyhovuje… Prostě si myslím že mé chování ke slečnám je mi mnohdy i nevýhodou, už se mi to stalo dvakrát… Moc prosím o radu jak proti tomuto bojovat… Už nevím na koho se obrátit :(

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milý Víťo, neznám tvé chování konkrétně, tak jen několik inspirativních nápadů. Být oporou je fajn, ale při námluvách je dobrý být "frajer gentleman". Pozoruj úspěšné "samečky", kteří se ti líbí, uč se od nich (neuč se od trubců) Tancuj, buď spontánní. Můžeš se zastavit na konzultaci, informace budou pro tebe přesnější, trénink užitečný …. :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.