Starší dotaz #778

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobrý den, jenom doplnění k tomu, co jsem psal a na co Vy se nepřímo ptáte – je mi necelých třicet, partnerce také. odešel jsem ze vztahu a nyní nemám byt – bydlím v pronájmu v praze, garsonce. pro mě ale není podstatné, aby se partnerka nastěhovala přímo ke mně (mám jí rád a vím že to přijde a nerad bych to nějak uspěchával) – pro mě je podstatné, aby vyřešila tu situaci s bytem a nastěhovala se na nějaký čas třeba k nějaké kamarádce nebo samozřejmě si můžeme najít něco svého vlastního, v tom by nebyl problém a byl bych rád. – toto všechno jsem jí ale řekl. tam jde o to, aby to nějakým způsobem dořešila se svým bývalým přítelem a já už nemám sílu se o tom s ní příliš bavit, ale nevím, není to důležité si promluvit a říct, že co bych chtěl a navrhnout cosi jako řešení a také chtít, aby mi partnerka řekla, jak to cítí ona? – jak jsem psal minule, pro mě je to už velmi nepříjemné téma dialogu s ní… díky

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Samozřejmě, že je důležitá jasná a srozumitelná komunikace mezi vámi … zvažte, zda dostáváte to, co dáváte…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.