Starší dotaz #782

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den, mám potíže s rozhodováním,moc bych potřebovala znát názor specialisty.Stručně..6let jsem žila s partnerem,mám s ním dceru,jenže jsem ho opustila,protože jsem pořád měla pocit,že mu nejsem dost dobrá,byl posedlý prací,neměl na nás čas..našla jsem si muže,nyní manžela,dal mi vše,co mi chybělo,pozornost,lásku,pomáhá mi s dcerou,jenže je šíleně žárlivý,kontroluje mi tel.,maily,spodní prádlo,přivádí mě to k šílenství a asi před půl rokem jsem si uvědomila,že mi bývalý strašně chybí,po celou dobu mi byl oporou,začal se nám věnovat,tráví s námi volný čas,po 4 letech jsme našli odvahu si vše vyříkat,jenže já jsem vdaná a on má také partnerku,které nechce ublížit,manžel o všem ví a přes to,že se trápí,nehodlá se vzdát,cítím,že z mé strany je to definitivní,nesnesu jeho dotek,nedokáži s ním žít,přes to nedokáži odejít,mám strach,že se upije nebo si ublíží,je strašně sebe lítostivý,zapomněla jsem se zmínit,že mám problém vést sex život,v dětství jsem byla zneužívaná,nechtěla jsem si přiznat,že to ve mě zanechalo následky,jakmile začnu mít pocit,že je sex povinnost,stáhnu se a vyhýbám se tomu,jenže manžel trpělivý není,pokud má chuť,nedokáže se ovládat,naučila jsem se jen držet,omlouvá se po TOM,že se neovládl,že je mu to líto a já ho začínám strašně nesnášet,na druhou stranu je ale pozorný,věnuje se i malé…a já vlastně nevím,kudy kam,naučit se trpět manželovy nedostatky(mám strašný strach,že pokud s ním nepovedu sex žití já,on se zaměří na mou 7letou dceru)?Nebo risknout odejít a čekat,zda i bývalý bude chtít opustit svou přítelkyni…..moc děkuji za Váš čas strávený u mého nepřehledného dopisu P.B.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

doporučuji vám, věnovat se cca 1 rok rodinným konstelacím např.: http://www.konstelace.info nebo http://www.familyconstellation.org/program.php (doporučuji jít po kvalitě, nikoliv ceně) podrobnější odpověď ode mne by vám nepřinesla očekávané uvolnění ani řešení. držím palce

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.