Starší dotaz #783

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobrý den,mám asi rozsáhlý problém tak nevím zda poradíte.Zkusím stručněji.Mám 8mi letý vztah ze začátku pár rozchodů a návratů pak lepší, 3,5roku spolu bydlíme a asi rok máme koupený byt.Byly vždy problémy s penězmi z přítelovi strany vždy v práci kde nedostával plat nevím zda náhoda.Takže už i má nedůvěra zda je to fakt tak že kamkoliv jde tam jsou pak problémy s vyplácením peněz ale dělal v restauraci takže tam to časté i je.Ted dělá jinde a zas..Od listopadu jezdí mimo republiku pracovat a stejně dostává peníze ještě později.Čekáme i dva měsíce na jeho výplatu.On 14dní pryč a na jeden víkend doma atak dokola už přes půl roku. V prosinci jsem se dozvěděla ne od něj ale z pošty co došla že si vzal půjčku bez mého vědomí a to už máme úvěry na byt.Dost mě to dostalo že mi o tom neřekl a tady začal problém.Ještě měsím před tím zas přišel nějaký výpis o kreditné kartě kterou teda nepoužil ale vyřizoval si ji Prý ji zrušil a vzal si tu pujčku v bance. Chtěl zplatit dluhy z mládí a chtěl si to vyřešit sám asi mu nedošlo že není sám a že finance řešíme spolu..Hodně mě to ranilo a zklamalo když mi řekl že už to bude vše OK tak za měsíc na to jsem se dozvěděla že si půjčil o něco víc než mi bylo řečeno takže další rána pod pás. Tak tohoto člověka si mám vzít a plánovat rodinu??No ale mám k tomu ještě další problém potkala jsem se s jiným mužem který mi pomohl přes to nejhorší se dotat protože jsem to nikomu nechtěla nějak říct. Ale s tímto mužem se to zamotalo tak že jsme se dost zblížili. A já ted řeším chci zůstat s přítelem který mě zklamal ale máme za sebou 8let a neříkám že jen on byl ten špatný. Anebo zkusit nový vztah který teda mám už 4měsíce a je to fajn.Jsem zmatená asi mám strach ze špatného rozhodnutí.Možná ta nová známost neměla přijít v tuto dobu ale je to tady A páč je partner stále pryč vidíme se denně, skoro spolu žijem trávíme víkendy aj se hádáme a usmiřujeme Takže mi ted připadá že žiju dva životy ale dál to tak nejde.Ale není nový přítel jen náhrada za tu bolest co jsem měla tím zklamáním.. Nevím co dělat. Jsem už zoufalá Lze nějak poradit.. Když si řeknu že se rozejdu tak řeším co bude s bytem, úvěrem atd bude s tím problém vše řešit. Joo nerada řeším životní trable.. Díky moc za cokoliv MAJA

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

viz. odpověd pro vás ze dne 18.5.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.