Starší dotaz #795

anonym Personál zeptal se před 15 roky

dobrý den koukala jsem na vaše stránky a tak mě napadlo zda by jste mi mohli nějakým zpusobem poradit máme s manželem 3 děti jednomu je 9,7,3 nyní jsme se dostali do finančních problému máme závazky na 5 let žiji na severu kde není možno sehnat práci a ještě ke všemu nemám nikoho kdo by se mi mohl postarat o děti pokud bych byla v zaměstnání už sem uvažovala že se vrátím ke svému puvodnímu povolání do nemocnice do prahy a děti ponechám rodičum jenže mám strach že by to děti špatně nesly a mohlo by se to podepsat na jejich psychice tak nevím co mám dělat manžel si nepřeje abych pracovala někde mimo a tudíž chce tento problém vyřešit dalším dítětem potom už po mateřské budeme mít po všech závazkách a nejstarší syn už bude schopný se postarat o ty mladší sourozence jenže já opravdu nevím co mám dělat když já to ve skutečnosti nechci prosím o radu děkuji moc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá nejistá, asi obě chápeme, že dlouhodobá rozluka od rodiny není optimální, ekonomická situace je pro rodinu však také životně důležitá. Dilema, na které si musíte odpovědět společně s manželem. Zda chcete 4. dítě je hodně na vašem cítění, aby se dítě rodilo jako řešení ekonomické krize rodiny – je takové zvláštní ;) – chtělo by to se na něj těšit… :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.