Starší dotaz #798

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Děkuji, že jste i mně věnovala pozornost. Z Vaší odpovědi chápu, že malinkou to prostě musí přebolet samo a já ji můžu mít prostě dál stejně ráda jako dosud. Je mi ale líto, že ji toho nemohu zbavit sama. Kupodivu teď by se měla mít mnohonásobně lépe, protože chování jejího otce opravdu bylo velmi nehezké a teď má vlastně úplný klid od jakéhokoliv stresu. Zřejmě prožívá jiný druh stresu, kterým je změna bydliště a nový život ve dvou. Tu hrůzu vlastně brala jako normální stav, tak doufám, že se z toho brzy dostane, ještě nedávno se asi ze stehného důvodu i znovu začla počůrávat, ale to už ustalo, tak nám držte palečky, ať to brzy přebolí, děkujeme.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

:)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.