Starší dotaz #805

anonym Personál zeptal se před 15 roky

Dobry den,mam dotaz oledne me 5lete dcerunky.ja jsm rozvedena a s byvalim manzelem mam dceru.Ted v dubnu jsme meli soud,ohledne stridave peci,ale ja jsem s tim nesouhlasila.Tak soudkyne rozhodla tak ze kazdy sudy tyden dcera bude u byvaleho od patke,do nedele,a lichy od stredy do patku.Ted ale vim,ze to neni dobre.dcera se zacina pocuravat,ma problemi se spanim,place v noci,kdyz se probudi.Vetsinu casu travi u babicky nedaleko od jeho bytu.on si i sice vezme,ale jak pisi,odvezeji ke sve matce,a ta se oni pak stara.dcera je zmatena a chlela bych poradit,jestli muzu podat novy navrh k soudu.Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Můžete podat nový návrh k soudu, prokonzultujte celou věc s OSPOD a zvažte odborný posudek.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.